Shoptet poradna pro každého podnikatele i obyčejného smrtelníka

Správné nastavení e-shopu je někdy pořádná alchymie. Musíte se postarat o správný chod, a to vyžaduje mnoho úsilí a času. Proto mnoho dnešních podnikatelů využívá služby Shoptet, které vám usnadní práci a zároveň má obrovské zastoupení tzv. Shoptet poradny, což je skupina firem či samostatných specialistů, kteří vám snadno poradí.

Číst dál: Shoptet poradna pro každého podnikatele i obyčejného smrtelníka

Chcete jít do penze? Připravte se na předání firmy synovi

Může se stát, že vlastník firmy bude chtít předat svou firmu na jednoho ze svých rodinných příslušníků. Příčinou může být celá řada důvodů. Možná se chystají odejít do důchodu a chtějí svěřit své podnikání členovi rodiny, o kterém vědí, že to bude dobře fungovat. Buď to, nebo vlastník firmy, může jen chtít prodat svou firmu rodinnému příslušníkovi nebo ji dát jako dárek. Ať už je důvod jakýkoli, je důležité porozumět tomu, jak provést předání firmy synovi, aby nadále prosperovala a rozvíjela se a neutrpěly vztahy v rodině.

Číst dál: Chcete jít do penze? Připravte se na předání firmy synovi

Chcete podnikový informační systém s prvky CRM? Představujeme vám Cloudy

podnikový informační systém

V současné době není vůbec jednoduché najít podnikový informační systém, který by vám jako firmě vyhovoval po všech stránkách. Ideální je, pokud je možné některé prvky přizpůsobit vlastním potřebám a požadavkům. Bohužel, takových podnikových informačních systémů je opravdu málo, ale nějaké se najdou. Jednou z novinek na trhu je Cloudy. Jedná se o kombinaci CRM systému a ERP systému. Co všechno vám nabízí?

Číst dál: Chcete podnikový informační systém s prvky CRM? Představujeme vám Cloudy

  • 1
  • 2
Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4