Shoptet poradna pro každého podnikatele i obyčejného smrtelníka

Správné nastavení e-shopu je někdy pořádná alchymie. Musíte se postarat o správný chod, a to vyžaduje mnoho úsilí a času. Proto mnoho dnešních podnikatelů využívá služby Shoptet, které vám usnadní práci a zároveň má obrovské zastoupení tzv. Shoptet poradny, což je skupina firem či samostatných specialistů, kteří vám snadno poradí.

Každý podnikatel, který se snažil nebo snaží prosadit na e-commerce prostředí, moc dobře ví, jak obtížné to je. Jak už se jedná o UX nebo UI rozhraní, alias jak e-shop vypadá, ale také administrativní věci jako jsou objednávky, tak musíte dennodenně řešit vyskytující se problémy a nikdy nic není tak jak byste chtěli.

Jaké jsou nejčastější problémy na Shoptet e-shopu?

I když má Shoptet většinu důležitých procesů zcela zautomatizovaných, tak se najdou situace, kdy bude potřeba si svépomoci upravit šablonu, doimplementovat doplňky či propojit systému s platformou Shoptet.

Naneštěstí se tyto, z prvního pohledu, úpravy zdají zcela jednoduché, avšak většina lidí narazí na problém, který nejsou schopni svépomocí vyřešit. Tady nastává čas specialistů v daném oboru, kteří tyto, pro vás obtížné problémy, řeší na denní bázi a vědí vám poradit.

Úprava šablony

Shoptet disponuje 9 bezplatnými šablonami, které můžete využít pro vás e-shop. Nevýhoda je, že „ohnutí“ šablony podle vašeho vysněného vzhledu, se neobejde bez kódování nebo programování.

Propojení systémů

Platforma má chytře vyřešeno propojení většiny systémů, které se dneska hojně využívají. Jak už se jedná o různé dopravce, platební brány, marketingové služby nebo napojení na účetní systémy. Na denní bázi se stává, že podnikatelé zvolí špatné nastavení a lavina problémů je na světě. Opět pro specialisty to většinou bývá hračka, protože takových situací, kdy vy si vůbec nevíte rady, oni takových problémů vyřeší desítky.

Ovšem existují další případy, kdy je potřeba se obrátit s pomocí na někoho kdo tomu zcela rozumí, proto s obtížnějšími úkony je lepší vyhledat specialisty, jako je např. agentura Weboo, kteří vám rádi poradí.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4