Jak vybrat správnou pánskou koženou tašku

Nevíte, co dát svému protějšku na narozeniny nebo třeba na Vánoce? Dobrou volbou může být například kožená taška. Jak ale vybrat tu pravou?

Kvalitní materiál

Velmi důležitým kritériem při výběru kožené tašky by měl být materiál. Pokud je totiž taška vyrobená z kvalitní pravé kůže, pak bude velmi odolná a získá také velmi dlouhou životnost a dokonce odolnost vůči vlhkosti, čímž ochrání vaše drahocenné věci. A to se za tu cenu vyplatí, ne? Kvalitní materiál rozeznáte snadno - kůže bude příjemná na dotek. 

Kvalitně by také mělo být zpracováno kování, zipy, zámečky a pod. To aby se zabránilo třeba nechtěnému rozepnutí spony a vysypání obsahu tašky. A také ramenní popruh by měl být dostatečně široký a pohodlný. Rozhodně by se neměl zařezávat do ramene, proto by měl obsahovat také protiskluzový polštářek. 

Taška by měla ladit

Důležité je také vybrat typ tašky podle stylu oblékání, měla by se také barevně hodit. Pokud tedy nosíte černé oblečení, pak by taška měla být také černá, případně v jiných tmavých barvách. Pokud nosíte spíše džíny, pak byste měli volit spíše hnědou tašku. A také by taška měla ladit k obuvi.

Druhy pánských tašek

Zvolit si můžete například pracovní aktovku. Ta se hodí zejména pokud sebou nosíte notebook nebo si na jednání občas potřebujete sebou vzít papírové podklady. Další možností je brašna, které se také říká messenger. To podle toho, že se nosí přes rameno, jako dřív dělali pošťáci. Další možností pak může být cestovní taška, pokud jezdíte na krátké pracovní cesty, případně si ji můžete vzít i sebou do fitcentra. 

Na konec

Je velmi důležité o tašku pečovat. Protože když o ni nebudete dostatečně pečovat, tak ani ta nejkvalitnější taška z nejlepší kůže vydrží méně, než budete očekávat.  

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4