Co můžete udělat v létě během karantény pro své zdraví

Zajímají vás jiné způsoby, než cvičit doma a jíst zdravě? Všichni to víme, ale co to konkrétně znamená a jak málo stačí, aby začalo být vaše zdraví konečně vidět? Odpověď vás možná překvapí.

Klasické dezerty s vitamíny

Milujete v létě zmrzlinu? Tak to vás potěší novinka od Adria Gold, kterou je rakytníková zmrzlina. Svěží, plná vitamínů a stále hříšná.
Ovoce polité čokoládou. Že je to příliš mnoho práce? Vůbec ne, stačí běžné jablko, rozpůlené a zbavené pecek a trocha čokolády na vaření. Po krátkém ohřívání v mikrovlnce promíchejte a opakujte, dokud je potřeba. Do minuty máte dezert plný spokojenosti, vitamínů a vlákniny.

Stačí méně, než si myslíte

Začátky mohou být stresující, nejste pořádně protažení, svaly nezvládají běžné cviky a to dokáže rychle snížit motivaci. Pokud nezvládnete běžné cviky, dělejte je v menším rozsahu. Dělejte si větší pauzy, dělejte je pomaleji, cokoliv, co vám pomůže posunout se trošku dál. Na úplném začátku stačí 10 minut posilování se svou váhou a postupně se dopracujte dál, zkoušejte jiné druhy cvičení, nezapomeňte zapojit cokoliv, co vás může bavit - hudba a tanec je skvělá kombinace na dobrou náladu a zdravé srdce.

Pravidelný spánkový režim

Jen proto, že je svět trochu zpomalený a některé povinnosti mohou být odložené neznamená, že byste měli omezit zdravou míru svého spánkového režimu. Vstávejte ve stejné hodiny a ve stejnou dobu také jděte spát. Tělo si zvyká určitou dobu na režim a produkci únavového hormonu, proto je důležité tento systém neměnit. Také si udržte dobu spánku mezi 7-9 hodinami denně.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4