Značkové oblečení letos pod stromkem nepotěší

bez brandu,oblečení bez potisku

Chystáte se pořizovat dárky a nevíte si rady? Řekneme vám, co je letos in, kde můžete ušetřit peníze a přitom neomezovat kvalitu zboží. Hrneček, příbor, nebo oblečení bez brandu

Letošním tématem je kvůli rostoucímu výběru zboží minimalismus, ekologie, a všechno “bez”! To je velmi dobrá zpráva pro naše peněženky, protože tyto výrobky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, daly se snadno opravit a nebyly neetické. 

Kvalitní termohrnek

Nebo malou termosku! Ze snahy omezit odpady se spousta kaváren, včetně Starbucks, zapojili do iniciativy, kde prodávají vlastní termohrnky a dávají na kávu s vlastním hrnkem slevu. Navíc není nic lepšího, než po ránu popíjet svou teplou kávu na cestě do práce. Nejčastější materiály pro termohrnky jsou:

  • bambus
  • recyklovaný plast
  • bio plast
  • nerez 

Na zimu doporučujeme poslední, nerezovou variantu, aby dlouho udržel nápoj teplý.

Nerezové brčka

Když už mluvíme o omezení odpadů, udělejte rybám v oceánu radost a odmítněte plastová brčka. V mnoha obchodech se dají pořídit buď jednotlivě, nebo v sadě spolu s čistícím kartáčkem. Dají se opláchnout do nekonečna a vypadají velmi stylově. Jediné, na co si s nima musíte dávat pozor, je moc silně je nekousat.

Sáčky na potraviny

Ať už vyrobené vámi, nebo koupené, sáčky na ovoce a zeleninu jsou čím dál větším hitem. Dokonce i Kaufland podporuje prodej bez obalu a prodává své vlastní Nekonečné sáčky! 

Batohy a oblečení bez brandu

Velké a drahé značky už dávno neznamenají vysokou kvalitu a jelikož často vyrábějí výrobky v Číně, je téměř jisté, že své pracovníky neplatí dobře. Zapoměňte tedy letos na značkové zboží a nakupte doplňky a oblečení bez potisku a značky. Ušetříte pouze na ceně, nikoliv na kvalitě.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4