Hry do vlaku pro děti všeho věku!

cestovní hry pro děti

Prázdniny jsou tady a to znamená že konečně můžeme s dětmi vyrazit na výlety. A co je lepší než usmažit řízky a projet se s dětmi vlakem a po cestě si zahrát jejich oblíbenou hru. Máme pro vás cestovní hry pro děti, které nejsou z plastu a jsou krásné, skladné a neutratíte za ně majlant.

Cestovní pexoeso

Slyšíte dobře. Jedná se o krásné pexeso, které je na kulatých kartičkách, je ručně malované a schovává se v malé plechové krabičce. Pexeso je vhodné pro děti od 3 let a autory ilustrací jsou například Kamila Matoušová, Štěpán Stránský, Kateřina Šponarová a další. Vybrat si můžete z různé tematiky, například abeceda pro nejmenší děti, zvířátka, slavné české osoby, kouzelné stromy, mandaly, hafíci, hrady a zámky a další.

Šachy nebo piškvorky

Ideální kombinace logické hry a soutěživosti jsou právě piškvorky nebo šachy. Pokud vaši prckové ještě nevydrží u šachů, piškvorky jsou skvělá varianta. Prodávají se v malém sáčku a jsou vyrobeny v Čechách z kvalitního dřeva. Až budou děti unavené z piškvorek mohou z dvou druhů skládaček sestavovat barevné obrazce a objevovat svou kreativitu novým způsobem.
Šachy jsou klasika, ale je třeba pořídit na cestování ty magnetické, jinak hnedka ztratíte pikolíka a navždy budete používat místo figurky třeba víčko od PET lahve. Mimochodem také piškvorky můžete sehnat magnetické, pokud se chcete vyvarovat ztracení malých částí.

Hlavolamy

Máte dítě samorosta, které rádo dume nad smyslem života a nechce trávit čas hraním s ostatními? Nevadí, i pro ně máme super zábavu na výlet. Dřevěný hlavolam může potrápit i kdejakého dospělého, proto si nezapomeňte hlavolam vyzkoušet na vlastní pěst.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4