Dárky na Valentýna jsou samozřejmostí - potěšte dárkem bez důvodu!

 Nejlepší dárky jsou ty nečekané a bezdůvodné. Tedy, pokud nepočítáme důvod udělat milované osobě radost. A ze všeho nejlepší je, když čas dárků je za vámi a vy stále dárky rozdáváte. Vaše drahá polovička se bude cítit skutečně rozmazlená.

Překvapte svou drahou polovičku ultimátním stereotypním rande týden po Valentýnu. Ale pozor, tohle je obzvláště účinné pouze tehdy, pokud jste spolu Valentýn spokojeně oslavili, jinak se může vaše polovička cítit opomenutá. Ale vždy je tady příští rok, nebojte se.

Romantická večeře

Umíte dobře vařit? Znáte oblíbené jídlo a nápoj milované/ho? Nic lepšího než vůní provoněný byt oblíbeným jídlem, zcela připraven pouze pro vás! 

Nemáte kde romantickou večeři uvařit/uskutečnit, protože spolu nebydlíte a máte spolubydlící? Vsaďte na oblíbenou restauraci. Udělejte rezervaci a oblečte se lépe než obvykle, použijte parfém/kolínskou, kterou vám polovička dala jako dárek a moc ji nemusíte a stoprocentně zabodujete. Co ale po večeři?

Zábava

Záleží na preferenci polovičky, protože jde o jejich den, ale nechoďte někam, kde se budete očividně nudit. Vyberte buď romantickou procházku, kino, nebo výstavu. Fantazii se meze nekladou a důležité je, abyste se oba cítili dobře. Třeba bude polovička velmi vystresovaná a nejvíc by chtěla zůstat doma, nechat si od vás namasírovat nohy a záda a přitulit se na gauči s vínem a čokoládou. Dopřejte jim to, oni za to stojí. 

To nejlepší nakonec

Krásné rande zakončete dárkem. Pokud se zrovna loučíte, nebo jdete usínat, “vzpomeňte” si, že je tady ještě jedna drobnost, kterou pro ně máte. Dárek by měl být drobnější, abyste ho mohli dobře schovat a netížil vás na schůzce, pokud jdete ven. Mezi nejoblíbenější dárky stále patří jídlo, šperky a zážitky. Vyberte podle preferencí partnera. Týden po Valentýnu už budete mít představu o tom, co fungovalo a co ne. 

Jako jídlo je skvělý nápad koupit exkluzivní čokoládové bonbóny. Šperky, které nemusí být diamanty, aby potěšily, mohou to být přívěsky se jménem a zážitek společný rychlokurz keramiky. 

Poslední tip - žádné dobírání a hádky v tento den, obrňte se trpělivostí a požádejte o odložení případného konfliktu, protože jim chcete udělat radost. Rozhodně si je tak získáte.

Joomla SEF URLs by Artio
Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?

Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4